Z unikatowymi kamieniami, magiczna

Biżuteria z unikatowymi kamieniami, w której każdy kamień jest stworzony przez naturę, każdy jest inny i wyjątkowy. To daje gwarancję, że posiadana biżuteria, pomimo podobnej oprawy, samo serce ma jedno jedyne na Świecie. Jest to biżuteria z przesłaniem, mocą i jakąś niesamowitą magią w sobie. Często kupowana na prezent dla bliskich osób, dla których pozostaje jako ponadczasowa pamiątka.

Surowa i charakterna

Biżuteria z widocznymi młotkowaniami, frezowaniami i wszelkimi nieregularnymi fakturami. Często asymetryczna, cieniowana, bazująca na kontraście lub nawet celowo nadtapiana, aby srebro “samo zadecydowało o jego ostatecznym kształcie”.

Kolekcja Smocza jest doskonałym reprezentantem biżuterii tej kategorii.

Minimalistyczna i delikatna

Najnowszy kierunek w ofercie Gapula handmade, który stworzyłam odpowiadając na potrzeby kobiet, które kochają minimalizm, a jednocześnie potrzebują czegoś, co je wyróżni. To zdecydowanie biżuteria dla kobiet pewnych siebie, takich, które wiedzą kim są i czego chcą. Jedna z moich Klientek określiła ją słowami “profesjonalizm z charakterem”, bo pozwala na wyróżnienie się nawet w środowisku pracy, w którym na pozór wydaje się to niemożliwe.

Wykonana z drucików (wire-wrapping)

Biżuteria według techniki wire-wrapping, której urok zachęcił mnie do pracy z biżuterią. Magnetyczna biżuteria o bardzo kobiecym charakterze. Delikatna, twórcza i inspirująca, która pomimo swej subtelności, wymaga odwagi do wyrażania siebie. Założy ją kobieta, którą charakteryzuje autentyczność i wolny umysł, która wie dokąd zmierza, nawet jeśli tego nie werbalizuje.

Symbole, pasje i zwierzęta

Biżuteria z tej kategorii przedstawia wartości, które są nam bardzo bliskie. Mogą to być kształty obrazujące pasje i zainteresowania, symbole związane przykładowo ze znakami zodiaku czy literami z ciekawych alfabetów, ale też postaci zwierząt i roślin lub szczególne miejsca, które uosabiają nasze przywiązanie do nich.

Jest to jedna z główny kategorii „prezentowych”. Gdy znasz bardzo dobrze bliską Ci osobę i chcesz podarować Jej coś wyjątkowego, związanego z tym co kocha, to koniecznie zajrzyj do tej kategorii.