UWAGA! OGŁOSZENIE!

Z UWAGI NA OGRANICZENIA CZASOWE, GAPULA HANDMADE NA STAŁE WYCOFUJE MOŻLIWOŚĆ SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ INDYWIDUALNYCH!

W ZAMIAN ZA TO, ZA JAKIŚ CZAS, POWSTANIE PEWIEN BYT, KTÓRY POZWOLI WAM MIEĆ POŚREDNI WPŁYW NA TO JAKIE KOLEKCJE BĘDĄ UKAZYWAŁY SIĘ W GAPULA HANDMADE. 🙂

ŚLEDŹCIE UWAŻNIE FANPAGE NA FACEBOOKU.

 

Zamówienia indywidualnego możesz dokonać pisząc do mnie na e-mail info@gapulahandmade.com, poprzez formularz kontaktowy na stronie lub jeśli tak dla Ciebie jest najwygodniej, telefonicznie (+48) 880 964 274.
Proces zaczyna się od omówienia projektu. Dla ułatwienia, na górze strony zamieściłam grafikę z informacjami o najważniejszych zmiennych, które dogadujemy. Jeśli masz problem z określeniem jakiegokolwiek szczegółu, to bez obaw. Ja doradzam, podpowiadam co byłoby lepsze wizualnie. To tak naprawdę projekt wspólny, gdzie koncepcja zależy w większości od Ciebie, ale dopasowana jest do moich możliwości technicznych. Ja ze swojej strony pokazuję różnorodne rozwiązania – jak skomponować całość, jakimi rodzajami zdobienia metalu dysponuję czy też jak zamontować pewne elementy, żeby wszystko dobrze funkcjonowało. Załączam także rysunki, jeśli to możliwe.
Bardzo ważne jest dla mnie również określenie przez Ciebie terminu, na kiedy chcesz dostać gotowy produkt. Ja odniosę się do realności wykonania w podanym przez Ciebie czasie. Choć sporo osób twierdzi, że im się nie spieszy i termin jest im zupełnie obojętny, zachęcam Cię jednak do jego przynajmniej szacunkowego określania. Mój harmonogram zamówień indywidualnych przewiduje zarówno kolejność zamówień jak i ich priorytet. Zatem jeśli ktoś potrzebuje prezent przykładowo „za trzy dni”, stanie się osobą pierwszą na liście, mimo że zgłosiła się później od osoby, której „się nie spieszy”. Przygotowanie materiałów i wykonanie biżuterii na specjalne zamówienie trwa zazwyczaj około 1-3 tygodni (aktualizacja: 1-2 miesiące).
Po dopięciu szczegółów wstępnie wyceniam produkt. Wycena jest szacunkowa z dużymi „widełkami” od – do, ponieważ nie da się na tym etapie przewidzieć czasu pracy, ani zużytych materiałów. Tutaj poproszę Cię o zadatek w wysokości 50 zł. Przeznaczę go na część potrzebnych materiałów do Twojego projektu. Zadatek jest dla mnie potwierdzeniem dokonania przez Ciebie zamówienia indywidualnego, do którego przystępuję ponosząc nieuniknione koszty, dlatego w przypadku rezygnacji z zamówienia, zadatek nie podlega zwrotowi. Szacunkową przyszłą cenę projektu określam na podstawie: czasu jaki poświęcę na uzgodnienie i wyrysowanie projektu, doświadczenia z innymi produktami (czyli ile czasu i trudu w przeszłości zajęło mi tworzenie projektów na podobnym poziomie zaawansowania), prawdopodobnych kosztów zużycia materiałów oraz rzeczy dodatkowych/specjalnych, takich jak sprowadzanie kamieni, dużą ilość lutowań czy drobne ażurki wycinane ręcznie piłką włosową itd.
Trzeci etap to moja ulubiona część całego procesu. Ja wykonuję biżuterię wyżywając się artystycznie, a Ty czekasz. Czasem w trakcie dostaniesz ode mnie wiadomość ze zdjęciem na jakim etapie jest praca, czasem potrzebuję jeszcze Twojej decyzji w jakiejś sprawie (np. długość łańcuszka albo rodzaj zapięcia), a niekiedy poproszę Cię o spotkanie jeśli to możliwe, aby np. przymierzyć pierścionek. Gdy projekt jest gotowy, wysyłam serię zdjęć do Ciebie (czasami na różnych tłach, a zawsze w różnych ujęciach) i czekam na reakcję.
Prace nad wykonaniem projektu rozpoczynam w momencie zaksięgowania wpłaty zaliczki na koncie bankowym (jeśli projekt jest bardzo priorytetowy, to po przesłaniu potwierdzenia przelewu) lub wpłacie gotówki osobiście. Po zatwierdzeniu przez Ciebie wykonanego zamówienia podaję ostateczną cenę przedmiotu i kosztów wysyłki oraz dane do przelewu bankowego. Tutaj poproszę Cię również o adres do wysyłki. Po zaksięgowaniu wpłaty (lub przy wysokim priorytecie, po przesłaniu potwierdzenia przelewu), praca pakowana jest w ozdobne pudełeczko, zostaje odpowiednio zabezpieczona i wysłana. Domyślnie nadaję przesyłki Pocztą Polską (polecona priorytetowa w cenie 12,30 zł brutto). Jeśli masz życzenie, aby przesyłka została dostarczona kurierem, cena ustalana jest indywidualnie (preferowana przeze mnie firma kurierska to DPD). Przy zamówieniach powyżej 500 zł pokrywam koszty wysyłki.

Chcesz dokonać zamówienia? Skontaktuj się ze mną poprzez formularz na dole strony, aby omówić szczegóły zamówienia specjalnego.

(Visited 268 times, 1 visits today)