Naszyjnik Serce Krakowa

„Serce Krakowa” to projekt unikatowy.
Wisior wykonany w całości ze srebra pr. 925, zawieszony na rzemieniu z naturalnej skóry (z regulowanym zapięciem również ze srebra pr. 925). Kompozycja powstała z pomysłu oraz własnoręcznego wykonania Gapula handmade. Bardzo czasochłonne wycinanie ręczną piłką włosową, rzeźbienie poszczególnych elementów różnymi frezami, kształtowanie rurek w projekcie oraz sporo miejsc lutowania – to składowe wpływające na stopień zaawansowania projektu, co w efekcie przekłada się na jego cenę.
Deklaruję, że ten egzemplarz jest „jeden i jedyny” – oznacza to, że nowy nabywca może być pewien, że nie stworzę drugiej takiej sztuki. 

„Serce Krakowa” jest wisiorem sentymentalnym i emocjonalnym, gdyż jego powstanie mocno wiąże się z miłością i tęsknotą do tego niezwykłego miasta, jakim jest Kraków. Chciałabym, aby trafił w dobre ręce – najlepiej do kogoś, kto tak samo jak ja kocha Kraków i czuje się z nim mocno związany. Uznałam, że ten projekt zasługuje na wyjątkową oprawę, dlatego przyszły nabywca otrzyma go w drewnianej, ręcznie wykonanej szkatułce z symbolem Krakowa, która wyszła z rąk artystki Olgi Sępkowskiej – „Letike”. Do zakupu biżuterii wystawiam paragon lub fakturę, a wisior został ocechowany zgodnie z polskim prawem probierczym.

Materiały:
srebro próby 925 częściowo oksydowane
Wymiary:
wysokość – 38 mm
szerokość – 25 mm
grubość – 6,5 mm (z tylną rurką na rzemień 9,5 mm)
waga – 11,1 g
Dostępność:
dostępny
Cena:
1750 zł

Zobacz podobne produkty

(Visited 29 times, 1 visits today)