Bransoletka „Simple” z czerwonym agatem

Bardzo wygodna, elastyczna bransoletka wkładana przez nadgarstek. Minimalizm o oryginalnej stylistyce. Bransoletka wykonana z wysokiej jakości srebra pr. 925 z osadzonym kamieniem czerwonego agatu brazylijskiego. Doskonały akcent w stylizacjach typu casual lub na specjalne wyjścia (zarówno sprawdzi się w wydaniu biznesowym jak i na spotkania rodzinne i towarzyskie). Ostatnie zdjęcia obrazują wygląd bransoletki w innym wydaniu kolorystycznym. Ta oferta dotyczy czerwonej bransoletki.

Funkcjonalność:
Największą zaletą tego produktu to możliwość dowolnej regulacji  – zależnie od indywidualnych preferencji, bransoletkę można z łatwością dopasować ciasno do nadgarstka, tak aby pozostała nieruchoma lub można ją pozostawić szerszą, aby mogła się swodobnie poruszać o ręce. Rozszerzona maksymalnie, może posłużyć również jako bransoletka naramienna. Całkowity obwód bransoletki to ok. 15 cm, średnica ozdobnych okręgów mierzy ok. 1,5 cm.

W ofercie Gapula handmade bransoletka „Simple” dostępna jest również w innych wersjach kolorystycznych oraz w wersji sote (bez kamieni).

Zobacz także inne produkty kolekcji „Simple”, m. in. kolczyki krótkie, kolczyki długie, naszyjniki, wisiorki i pierścionki w różnych wersjach kolorystycznych oraz sote.

Materiały:
srebro próby 925
agat brazylijski czerwony
Wymiary:
długość całkowita bransoletki – 15 cm
średnica okręgu ok. 1,5 cm

Dostępność:

dostępna
Cena:
210 zł

Zobacz podobne produkty

(Visited 8 times, 1 visits today)