Zamówienia indywidualne

Indywidualne projekty

Masz jakieś kamienie, perły czy muszelki, które chcesz wpleść w swoją nową biżuterię? A może podoba Ci się jakiś produkt z kolekcji Gapula handmade, ale chciałabyś/chciałbyś z innym kamieniem? Skontaktuj się ze mną. 
Chętnie podejmę się
 zamówienia na biżuterię według Twojego indywidualnego pomysłu.

W odpowiedzi na Twoje propozycje i oczekiwania narysuję kilka projektów, a z nich wybierzesz ten, który najlepiej Ci odpowiada. Wybierasz również materiały: rodzaj metalu i kamieni, a produkt jest wykonywany na miarę (pytam np. o rozmiar pierścionka, długość łańcuszka czy szerokość bransoletki). Realizacja zamówienia indywidualnego trwa zwykle od 2 do 14 dni roboczych. Jest to zależne od dostępności materiałów oraz stopnia skomplikowania projektu. Po wykonaniu produktu wysyłam zdjęcia efektu do zaakceptowania przez zamawiającego. Kontakt odbywa się przez formularz kontaktowy strony Gapula handmade, drogą mailową, telefoniczną lub osobiście w Krakowie.


Zamówienia indywidualne na podobny produkt ze Sklepu Gapula handmade

W sklepie Gapulahandmade.com oferowane są pojedyncze egzemplarze ręcznie robionej biżuterii. Jednak w przypadku braku dostępności produktu, na życzenie klienta umożliwiam złożenie indywidualnego zamówienia na podobny produkt. Należy przy tym pamiętać, że biżuteria ręcznie wykonywana jest zawsze wyjątkowa, zatem produkt zamówiony przez klienta nie będzie identyczną kopią. Ze swojej strony mogę zapewnić, że dokładam wszelkich starań, aby wygląd zamówionego produktu był jak najbardziej zbliżony do oczekiwanego. Zamówienia produktu można dokonać korzystając z formularza kontaktowego w zakładce "kontakt" lub poprzez e-mail info@gapulahandmade.com.

W przypadku gdy produkt jest dostępny w sklepie Gapula handmade, umożliwiam złożenie zamówienia indywidualnego na podobny produkt tylko w przypadku, gdy klient chce dokonać w nim znaczących zmian, takich jak wykonanie z innego materiału, innych kamieni czy zmiana wielkości produktu. 


Więcej o zamówieniach indywidualnych przeczytasz w Regulaminie Sklepu (pkt.4.).